Bractwo Morza

Opis organizacji

Wszystkich nas łączy jedna pasja – pasja do morza. Chcemy poznawać świat, nowych ludzi i siebie nawzajem. Marzymy o podróżach, by odkrywać to czego jeszcze nie znamy, zwiedzać nowe zakątki świata i obserwować różne kultury. Wiemy, że nic na świecie nie przychodzi za darmo, a to właśnie stypendium umożliwia nam zdobycie wielu praktycznych i tych mniej praktycznych, ale ciekawych umiejętności. Dzięki nim możemy zapracować na spełnienie naszych marzeń, a tych nigdy nie brakuje, bo kiedy jedno się spełnia, my już mamy w głowie kolejne trzy.

Bractwo Morza to organizacja od lat zrzeszająca na swoim pokładzie miłośników morza. Pod jej patronatem, 2 lata temu, powstało Stypendium Morskie skierowane do młodzieży z województwa pomorskiego.

JESTEŚMY PASJONATAMI

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy pragną realizować i rozwijać swoje pasje. Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami z innymi, z nadzieją, że z częścią tych osób spotkamy się kiedyś na wodzie. Partnerem programu jest Fundacja Dziedzictwa Morskiego wspiera nas POLsail, Trimlogic i żaglownia Apollo.

Odwiedź naszą witrynę

Śledź nasze aktualizacje na facebooku

Opis realizowanych inicjatyw społecznych

Jak dotąd pod nasze skrzydła trafiły dwa jachty
SZTORMAN

Na pokładzie Sztormana rozpoczęła się cała przygoda Stypendium Morskiego. Jesienią 2019 roku Stypendyści rozpoczęli gruntowny remont jednostki.

DEJMAN

W 2020 roku kolejny nabór Stypendystów ruszył na ratunek doszczętnie zniszczonemu Dejmanowi, okupującemu do tamtego czasu krzaki, ratując jednostkę przed wycieczką na wysypisko.

INSPIRUJĄCE LEKCJESKUTECZNEGO ZARZĄDZANIAPOMORSKIMI NGO
Skip to content